KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13967597
nr 1396 7597
Bennet Edh
(1944-2020), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 81. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 26x33 cm
Bennet Edh, svensk bildkonstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:23:15
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr